به باشگاه مشتریان مروارید پنبه ریز خوش آمدید

جوایز و قرعه کشی باشگاه مشتریان PMLM

جوایز و قرعه کشی

جوایز متنوع، بزرگ، کوچک، هیجان انگیز زیادی برای شما درنظر گرفته ایم. هر زمان که خودتان دوست دارید می توانید برای انتخاب جوایز روزانه اقدام کنید. هر سال قرعه کشی نیز برگزار می شود و به قید قرعه برندگان خوش شانس جوایز بزرگ باشگاه نیز مشخص می شوند.

چگونه جوایز تصادفی را درو کنم؟
با مصرف محصولات PMLM و یا شرکت در چالش ها و نظرسنجی های ما انبوهی از پی کوین ها در حساب کاربری شما شارژ می شود. 3 گردونه پر از جایزه برای شما طراحی کرده ایم که بسته به میزان پی کوین های خود می توانید گردونه های ارزشمند را انتخاب و یا به دفعات بیشتر آن ها بچرخانید. لیست جوایز این گردونه ها را پیش از چرخاندن هر گردونه می توایند ملاحظه کنید. از 10000 تومان تا 500/000 تومان وجه نقد، هر زمان که اراده کنید می توانید بسته به میزان پی کوین های خود گردونه های جوایز را بچرخانید، شاید اینبار چرخ گردون به کام شما بچرخد.

تفاوت جایزه های تصادفی باشگاه PMLM با سایر جوایز چیست؟
ممکن است در گردونه های شانس، برخی جوایز انتخاب نشوند. اما این جوایز متعلق به شماست پس طبیعتا مبلغ آن ها به مبلغ قرعه کشی های سه ماهه اضافه خواهد شد و مجددا باقیمانده ی جوایز میان اعضای محترم باشگاه توزیع می شود.

چگونه جایزه ی بزرگ را به خانه ببرم؟
جایزه های بزرگ طی زمان اعلامی میان اعضای باشگاه قرعه کشی می شوند.


در سال 98 میزان جوایز نقدی 100 میلیون تومان خواهد بود . این جوایز به خریدهای شما از ابتدای مهر ماه سال 97 تعلق خواهد گرفت.

جایزه بزرگ صد میلیون تومانی که قرعه کشی آن در روز 24 اسفند ماه 98 برگزار خواهد شد، به منظور بهره مندی و افزایش شانس برای بیشتر همراهانمان به سه دسته زیر تقسیم می شود:

یک جایزه 20 میلیون تومانی
ده جایزه 5 میلیون تومانی
سی جایزه 1 میلیون تومانی

با عضویت در باشگاه مشتریان PMLM یکی از برندگان خوش شانس ما باشید.